Puslapiai

2016 m. kovo 22 d., antradienis

MOKYKLOS ,,KREPŠINIO ŽVAIGŽDŽIŲ" SAVAITĖS RENGINIAI 2016-0315/17

MOKYKLOS ,,KREPŠINIO ŽVAIGŽDŽIŲ“ SAVAITĖS RENGINIAI (2016-03-15/17
2016-03-15 dieną, mokykloje po pamokų sporto salėje vyko tradicinė 5-6 klasių mokinių ,,Krepšinio Žvaigždžių“ diena.
Pirmąjame krepšinio įgūdžių ,,Slalomo“ konkurse, kur dalyvavo klasių komandos: trys berniukai ir dvi mergaitės labiausiai pasisekė:
1.      5a klasė  9taškai ir bendras laikas- 1.57,04;
2.      6c klasė  9 taškai- 2.05.16;
3.      5b klasė 9 taškai- 2.15,32.
Antrojoje komandinėje ,,Bauduko“ estafetėje, kur klasės penketukas turėjo mesti baudas per 2 minutes, geriausiai sekėsi šioms klasėms:
1.      6c klasė 11 taškų;
2.      5c klasė 9 taškai;
3.      5d klasė 8 taškai.
Trečiasis konkursas: Tolimojo metimo taurė. Šis konkursas buvo individualus. Mergaičių grupėje nugalėjo ir taurę laimėjo 5a kl. mokinė Gustė Baliukonytė. Berniukų tarpe jau iš pirmojo karto pasisekė 5c kl, mokiniui Karoliui Galkevičiui, kuris sugebėjo įmesti ,,kabliu“ nuo vidurio aikštelės.
Krepšinio rungtynes tarp Rytų (penktokai) ir Vakarų (šeštokai), kiek netikėtai, sugebėjo laimėti jaunesni: rez. 40:31 penktokų naudai. Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo 5c klasės mokinys Simonas Packevičius.
2016-03-17 dieną, mokykloje, po pamokų, toliau vyko 7-8-9 klasių mokinių,, Krepšinio Žvaigždžių“ dienos renginiai.
3.      8c kl.7 taškai.
Tolimojo metimo taures laimėjo: merginų gr. Ilona Talijūnaitė iš 9a kl., vaikinų gr. Erikas Jatkauskas 8d kl.
Krepšinio rungtynes tarp Rytų 8 kl ir Vakarų 9 kl. rez. 17:26 laimėjo labiau patyrę, turėję ilgesnį ,,žaidėjų suolelį“ devintokai. Pažeidžiant tradiciją, naudingiausiojo rungtynių žaidėjo prizas atiteko, puikiai tą dieną žaidusiam, 8d kl, mokiniui Erikui Jatkauskui. Jam tai buvo  antroji taurė. Visi prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais.

Varžybų organizatorius ir teisėjas kūno kultūros mokytojas metodininkas: Virginijus Šiušė