Puslapiai

2016 m. balandžio 25 d., pirmadienis

MIESTO MOKINIŲ KREPŠINIS

MIESTO MOKINIŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖSE SIDABRAS IR BRONZA
2016-04-25 dieną, Alytaus sporto ir reakreacijos centre vyko miesto mokyklų 5-7 klasių 3x3 krepšinio finalinės varžybos.
   Dzūkijos pagrindinės mokyklos trys klasės, dalyvavo trečiame finaliniame etape, kur buvo kovojama dėl medalių ir čempionų vardo.
   Geriausiai sekėsi mažiausiems 5a klasės krepšininkams, kurie žaidė finale prieš ,,Volungės“5e kl. komandą. Pralaimėjusi minimaliu skirtumu varžovams, mūsų penktokai iškovojo antrąją vietą , laimėjo sidabro medalius ir vicečempionų vardus. Šaunuoliai penktokai!!!
   Antroji mūsų finalininkė 6c klasė tik per plauką nepateko į finalą ir kovodama dėl trečios vietos įveikė Likiškėlių pagrindinės mokyklos 6a klasę. Geras pasirodymas!!!
   Prasčiausiai sekėsi vyriausiems mūsų 7d klasės mokiniams, kurie pralaimėjo pajėgioms ,,Volungės“7c kl. ir Vidzgirio 7a kl. komandoms ir turėjo tenkintis ketvirtąja vieta.

Kūno kultūros mokytojas metodininkas: Virginijus Šiušė