Puslapiai

2018 m. balandžio 28 d., šeštadienis

MIESTO PAVASARIO KROSO VARŽYBOSE, PAKARTOTA RUDENS SĖKMĖ-VĖL TAPOME VICEČEMPIONAIS.

Startuoja jaunutės (7-8 kl.) mergaitės 1000 metrų bėgime. Gerai kovojo mūsų mokyklos 8a kl. mokinė Gabija Šakalytė, kuri aplenkusi keturias bėgikes, liko šalia prizininkių trejeto-ketvirta ir pelnė mokyklos komandai 16 įskaitinių taškų.

Kūno kultūros mokytoja Erika Rusonienė ragina savo mokinę dar truputį pakentėti, nes finišas jau netoli.

Mūsų jaunoji šeštokė Kotryna Dumbliauskaitė tvirtai žengia vyresnio brolio Irmanto pėdomis- 500m. bėgimo nuotolyje mergaitėms (5-6 kl.) tapo čempione. Sveikiname jaunąją mūsų ,,Žvaigždutę" ir linkime sėkmės būsimuose startuose!!!

Visas mergaičių, 500 bėgimo nugalėtojų ir prizininkių garbės pjedestalas. Viduryje mūsiškė: Kotryna Dumbliauskaitė pasipuošė aukso medaliu.

Visos mūsų viltys- jaunučių 1000 metrų bėgimas. Čia startui ruošiasi net penki mūsų mokyklos aštuntokai. Nugalėtoju tapo mūsų pernykštis nugalėtojas Arnas Abramavičius 8c, trečias atbėgo Irmantas Dumbliauskas, ketvirtas, Harminas Dzenkauskas, penktas Eimantas Šakalis ir aštuntas Mantas Praščiūnas visi iš sportiškosios 8a klasės. Šaunuoliai-Sveikiname!!!